שם היצירה: עפרון העפרונות
האמן/ית: פלד רפי
אזור בעיר: קרית אריה
רחוב: דרך זבולון המר, פינת דרך אם המושבות
אודות היצירה: הפסל מתנשא לגובה 27 מטר ומכיל 18 עפרונות מעץ שעוצבו על ידי הפסל רפי פלד. היוזמה להצבת הפסל הייתה משותפת לעירייה ולחברת החשמל- שביקשו להנציח בכל את יו"ר ועד עובדי חברת החשמל לשעבר ותושב העיר? יורם אוברקוביץ. בפרסומים הרשמיים נכתב כי הפסל מסמל את השינויים ביחסי הגומלין בין היחידות השונות בחברה.
עפרון העפרונות
![עפרון העפרונות](https://pisga-pt.org.il/wp-content/uploadfiles/sites/342/2018/01/עפרון-העפרונות.jpg)